Personelimize Faaliyet Raporu ve Performans Programı Eğitimi Verildi

MUSKİ Genel Müdürlüğü tarafından 2016 yılı Hizmet İçi Eğitim Plan ve Programı dahilinde bünyesinde görevli personele, ‘Faaliyet Raporu ve Performans Programı’ konulu hizmet içi eğitim verildi.


Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü hizmet içi eğitimlerine devam ediyor. 2016 yılı Hizmet İçi Eğitim Plan ve Programı dahilinde faaliyet raporu ve performans programı hazırlamakla görevli yönetici ve ilgili 43 personele, ‘Faaliyet Raporu ve Performans Programı’ konulu eğitim semineri verildi.   

Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen seminere, faaliyet raporu ve performans programı hazırlamakla görevli yönetici ve ilgili 43 personel katıldı. MUSKİ Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı’na bağlı Bütçe ve Strateji Geliştirme Şube Müdürü Hüseyin Çiftçi tarafından verilen eğitim 6 saat sürdü. Eğitim seminerinde katılımcılara, kamu idarelerinde hazırlanacak faaliyet raporuna istinaden kamu idarelerinin birim ve idari faaliyet raporlarını nasıl hazırlaması gerektiği ve performans sonuçlarının nasıl değerlendirileceği ile ilgili eğitim verildi.