Ülgen, Çamköy ve Sarıkaya Mahalle Muhtarlarını Ziyaret Etti

İl genelindeki çalışmalarını muhtarlarla birlikte yürüten MUSKİ Genel Müdürü Baki Ülgen, bu kapsamda Milas ilçesindeki Çamköy ve Sarıkaya Mahallesi Muhtarlarını yerlerinde ziyaret ederek sıkıntılarını dinledi ve çözüm üretmeye çalıştı.  


İl genelindeki çalışmalarını muhtarlarla birlikte yürüten Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürü Baki Ülgen, muhtarlarla bir araya gelerek çalışmalar hakkında bilgi vermeye devam ediyor.

Zaman zaman ilçe muhtarlarıyla toplu olarak görüşen Ülgen, zaman zaman ise muhtarları özel olarak yerlerinde ziyaret ediyor. Bu kapsamda Milas ilçesinin Çamköy ve Sarıkaya Mahalle Muhtarlarını yerlerinde ziyaret eden Baki Ülgen, muhtarların sıkıntılarını yerinde dinleyerek çözüm üretmeye çalışıyor.

MUSKİ Genel Müdürü Ülgen’in ziyaretlerinden çok memnun kaldıklarını belirten Milas ilçesinin Çamköy ve Sarıkaya Mahalle Muhtarları, MUSKİ’nin bölgelerindeki çalışmalarından genel olarak çok memnun kaldıklarını vurguladılar.

Soydan, “MUSKİ Hakkındaki Düşüncelerimiz Hep Olumlu Yönde”

MUSKİ Genel Müdürü Baki Ülgen’in kendisini evinde ziyaret etmesinden dolayı çok mutlu olduğunu belirten Çamköy Mahallesi Muhtarı Mehmet Emin Soydan, “Genel Müdürümüz evime kadar gelerek mahallemizin sıkıntılarını dinledi ve çözüm üretmeye çalıştı. Ayrıca mahallemizde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi. MUSKİ’nin çalışmalarından fazlasıyla memnun olduğumuzu dile getirmek isterim. MUSKİ hakkındaki düşüncelerimiz hep olumlu yönde. Genel Müdürümüze evime kadar gelerek sıkıntılarımızı dinlediği ve çözüm üretmeye çalıştığı için bir kez daha teşekkür ederim” dedi.

Kocabaş, “MUSKİ çözüm noktasında en iyi kurumlardan birisi”

MUSKİ Genel Müdürü Ülgen’in mutluluklarını paylaşmaya geldiğini belirten Sarıkaya Mahallesi Muhtarı Erkan Kocabaş şunları söyledi. “ MUSKİ Genel Müdürümüz Sarıkaya ve Ketendere Mahallesi’ne yapılan 20 kilometrelik içme suyu hat çalışmalarının tamamlanmasıyla çalışmaları yerinde incelemek için geldi. Yani bizim mutluluğumuzu yanımızda paylaşmaya geldi. Genel Müdürümüz içme suyu hat çalışmaları esnasında zaten sürekli olarak çalışmaları yerinde incelemeye geliyor ve bizleri ziyaret ediyordu. Çalışmalardan dolayı Sarıkaya Mahallesi sakinleri olarak kendisine çok teşekkür ederek memnuniyetimizi dile getirdik. Ayrıca işi yerinde takip etmesinden de memnun kaldık. MUSKİ çözüm noktasında en iyi kurumlardan birisi”

Ülgen, “Muhtarlarımızla İşbirliği İçerisinde Çalışmaya Özen Gösteriyoruz”

Kurum olarak il genelindeki çalışmalarını muhtarlarla işbirliği içerisinde yürütmeye özen gösterdiklerini belirten MUSKİ Genel Müdürü Baki Ülgen, “Muhtarlarımız mahallelerimize verilen hizmette çok önemli bir yer tutmaktadır. Çünkü muhtarlarımız o yöredeki vatandaşlarımızın sesidir. Bizde çalışmalarımızı muhtarlarımızın doğrultusunda ilerletmeye devam ediyoruz. Ayrıca fırsat bulduğumuz sürece il genelindeki muhtarlarımızı yerlerinde ziyaret etmeye özen gösteriyoruz. Bu sefer de Milas ilçemizdeki Çamköy ve Sarıkaya Mahalle muhtarımızı yerinde ziyaret ederek sıkıntılarını dinledik ve çözümler üretmeye çalıştık. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Osman Gürün’de çalışmalarımızı muhtarlarımızla birlikte yürütmemizi ve sık sık muhtarlarımızın talep ve düşüncelerini dikkate almamız gerektiğinin talimatını verdi. Bizde sayın başkanımızın bu talimatı doğrultusunda hareket etmeye özen gösteriyoruz. Ziyaretlerimiz sırasında bizi çok iyi karşılayan ve çalışmalarımızdan memnun kaldıklarını sürekli olarak dile getiren Çamköy ve Sarıkaya Mahalle muhtarlarımıza teşekkür ederim” diyerek sözlerini tamamladı.