Genel Müdür Yardımcımız Yaşar'dan Başkan Uçar'a Ziyaret

MUSKİ Genel Müdür Yardımcısı Cem Yaşar, Datça’da devam eden çalışmaları yerinde incelemek amacıyla gerçekleştirdiği ziyaretinde Datça Belediye Başkanı Güresel Uçar’ı da ziyaret etti.


Ülke turzimin önemli kentlerinden biri olan Muğla’da yaz mevsiminde su sıkıntısı çekilmemesi için Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindelindeki çalışmalarını hızlandırdı.

İl genelinde yapılan çalışmaları yakından takip eden MUSKİ Genel Müdür Yardımcısı Cem Yaşar,  Yapım Denetim Şube Müdürlüğü Sorumlusu Emre İlyas Ünlü, Plan, Proje, Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı Plan Proje Şube Müdür Vekili Levent İnan, Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanlığı 4. Bölge Şube Müdür Vekili Mustafa Acar ile birlikte   Marmaris ve Datça’ ilçelerinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. İlk olarak Marmaris Gökbel’de devam eden içme suyu hattının çalışmalarını yerinde inceleyen Yaşar, daha sonra da Datça’ya geçerek Reşadiye Mahallesi'nde devam eden çalışmaları kontrol etti.

Yaşar incelemelerinin ardından Datça Belediye Başkanı Gürsel Uçar’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Datça’daki çalışmalar hakkında Başkan Uçar’a bilgi verilirken, yaz mevsiminde artan nufüsla birlikte su sıkıntısı yaşanmaması için fikir alışverişinde bulunuldu.